Республика парламентында депутатлыкка кандидатлар сайлау буенча алдан тавыш бирү

2019 елның 23 мае, пәнҗешәмбе

2019 елның 26 маенда 8.00 сәгатьтән 20.00 сәгатькә кадәр Татарстанда, шул исәптән Яңа Чишмә районында да безнең республика парламентына – Татарстан Республикасы Дәүләт Советына депутатлыкка кандидатлар сайлау буенча алдан тавыш бирү булачак. 35 нче Азов бермандатлы округы буенча кандидатлар арасында Минем кандидатурам Козлов Вячеслав Михайлович да бар!
Хөрмәтле һәм Яңа Чишмә районының битараф булмаган кешеләре! Сезнең тавыш минем өчен аеруча мөһим! Дуслар, 26 май көнне счет участокларына килергә онытмагыз һәм бу хакта туганнарына, танышларына искәртегез!
Бу көнне районда биш хисап участогы ачылачак:
Яңа Чишмә авылы (район мәдәният йортында);
Кызыл Октябрь совхозы бистәсе (авыл мәдәният йортында);
с. Сл. Екатериновка авыл мәдәният йортында);
с. Тат. Өтәшкә (авыл мәдәният йортында);
Шахмай авылы (авыл мәдәният йортында).

Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Рәисе Ф. Х. Мөхәммәтшинның Татарстан халкына мөрәҗәгате.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: