15 ноябрь көнне Кызыл Октябрь авылы мәдәният йортында ата-аналар комитеты «Тату сыйныф серләре»дип исемләнгән республика конкурсының муниципаль этабы булып узды.

2019 елның 15 ноябре, җомга

Конкурсның максаты-мәктәп укучыларын тәрбияләүдә белем бирү оешмалары һәм ата-аналар Комитетлары арасындагы хезмәттәшлекнең иң яхшы тәҗрибәләрен ачыклау һәм популярлаштыру.

Конкурста барлыгы 9 ата-аналар комитеты катнашты. Барлык командалар да визитка, проект һәм балаларның һәм ата - аналарның иҗади эшләре күргәзмәсе белән таныштырдылар.  Җиңүче булып Черемухово урта мәктәбенең ата-аналар комитеты, 2 урында Екатерина мәктәбе, 3 урында Яңа Чишмә гимназиясе һәм Яңа Чишмә урта мәктәбе.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: