«Без бергә» Республика балалар сәнгать фестивале финалы

2019 елның 20 мае, дүшәмбе

17 май көнне Казанның Ленин исемендәге Мәдәният сараенда "Без бергә" Республика балалар сәнгать фестиваленең финалы узды. Яңа Чишмә районы әлеге чарада актив катнашты, йомгаклау этабына кадәр барып җитте һәм тантаналы бүләкләү тантанасына төрле санда дипломнар белән бүләкләү тантанасына чакырды. "Россия сувенирлары" номинациясендә ДПИ күргәзмәсе өчен 3 дәрәҗә лауреат дипломы белән бүләкләнделәр, Минабутдиновлар гаиләсе "Иҗади гаилә" номинациясендә 1 дәрәҗә лауреат булдылар, "Станица" иҗади педагогик коллективы шулай ук "Иҗат канатлары" махсус номинациясендә 1 дәрәҗә лауреат исеменә лаек булды. Командабызны бик яхшы нәтиҗәләр һәм лаеклы чыгышлары белән котлыйбыз! Уңышлар һәм иҗади җиңүләр телибез!

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: