Валентина Семеняк Яңа Чишмә солдатларына Севастополь шәһәрендәге шефлыкка алынган «Самум» корабында булды.

2020 елның 7 августы, җомга

Ел саен Яңа Чишмә районы җитәкчелеге шефлыкка алынган «Самум»корабында хезмәт итүче егетләр белән очраша. Бүген анда 8 егет хезмәт итә.
Менә бу бәйрәм искәрмә түгел. Район Башкарма комитеты җитәкчесенең социаль мәсьәләләр буенча урынбасары Валентина Семенюк егетләрнең хезмәт итү шартлары белән танышты, аннан соң балалар белән традицион очрашу булды/
Ул балаларга туганнары исеменнән сәламнәр тапшырды, шулай ук корабльнең шәхси составына район башлыгы Вячеслав Козлов исеменнән Рәхмәт хатлары һәм истәлекле бүләкләр тапшырды.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: