2022 елның 12 августы, җомга

Бүген Яңа Чишмә муниципаль районы территориясендә алкоголь һәм спиртлы продукциянең законсыз әйләнешен чикләү буенча ведомствоара район комиссиясенең киңәйтелгән утырышы узды. Анда ТР Дәүләт алкоголь инспекциясенең Чистай территориаль органы җитәкчесе Панов Александр һәм район территориясендә алкоголь продукциясен сатучы эшмәкәрләр катнашты. Яңа Чишмә МР буенча алкоголь продукциясен сату йомгаклары буенча 2022 елның  6 ае йомгаклары буенча нәтиҗәләр ясалды.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: